AdaptiveTheme | Drupal Temaları

AdaptiveTheme

Adaptivetheme uyumlu(responsive) tasarım teknikleri kullanan modern,  tarayıcı bağımsız(cross browser)/aygıt bağımsız(cross device) web sitelerini desteklemek için sıfırdan tasarlanmış güçlü bir tema çerçevesidir.

Adaptivetheme sıfır kodlamayla değişik aygıt grupları için - masaüstü, tablet, akıllı telefon gibi - özel düzenler ayarlamanıza izin verir. Tamamen bul-ve-tıkla kolaylığında yapılandırılır.

Düzen(layout) sistemi tamamen eklenebilirdir, böylelikle AT ön tanımlı olarak birçok düzen seçeneği sunarken bunu alt temanızda kendi düzen eklentilerinizle kolayca genişletebilirsiniz.

AT kendi Mobile Regions özelliğiyle Browscap module ile bütünleşerek bölgeleri devre dışı bırakmanıza ya da blokları taşınabilir aygıtlarda başka bölgelere taşımanıza izin verir.

Eğer Panels kullanıyorsanız taşınabilir aygıtlarda panel panelciklerinin(panels pane) görünürlüğünü belirlemek için Browscap CTools eklentisini ya da aynı şeyi normal bloklarla yapmak için Browscap Block eklentisini deneyin.

Panels, Display Suite ve Gpanels taşınabilir aygıtlarda panel türü düzenlerini göstermek için birçok seçenekle birlikte tamamen desteklenmektedir.

Adaptivetheme son derece hızlıdır; sayfa oluşturma ve sunumunu hızlandırmak için drupal_static ve diğer önbellekleme tekniklerini yoğun olarak kullanır.

Tema Bilgileri
Drupal Sürümleri: