Drupal 8 içerik izinleri yardım

Hata mesajı

Deprecated function: views_php_handler_field->pre_render() (/var/www/html/drupalturkiye.org/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc dosyasının 202 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.

Arkadaşlar üstadlar drupal 7 de field permission kullanıyordum istediğim içerik ve linke erişim kısıtlaması yapabılıyordum yanı örn linki sadece üyeler gorebılır diye.ama 8 de bu modul gelıstırılmemıs desteklemıyor bırısı uyarlamıs 8 e bu modulu ama benm 8.0.5 de calısmadı.ne yapmam gerekıyor panel mı kullanmam lazım?

Temel Bilgiler
Drupal Sürümleri:
İlgili Eklentiler
Gönderi Bilgileri
okays 10.04.2016 - 09:20

Destek isteyenlere ve müşterilerime de hep söylediğim gibi; hem Drupal 8 henüz yeterince olgun değil hem de birçok önemli ve gerekli eklentinin Drupal 8 sürümleri yok. Bu nedenle, basit bir site olmayacaksa, Drupal 7 kullanmak çok daha sağlıklı ve kolay olur.

Ancak Drupal 8 kullanmaya kararlıysanız ve/veya tek sorun bu ise özel kodlama ya da eklenti ile belli alanları role bağlı olarak gizleyebilirsiniz; tabii bunun için en azından temel düzeyde PHP ve eklenti geliştirme bilgisi ve deneyimine sahip olmalısınız. Google ile bu konuda kaynak bulabilirsiniz.

Bir de Drupal 8 dev sürümü olan Disable Field eklentisi var, belirttiğiniz işlevi karşılar mı bilmiyorum, deneyip görebilirsiniz.

Gönderi Bilgileri
Ergun K. kullanıcısının resmi Ergun K. 10.04.2016 - 12:06