bu sitede kullanılan eklentiler ve arama eklenti nedir acaba

Hata mesajı

Deprecated function: views_php_handler_field->pre_render() (/var/www/html/drupalturkiye.org/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc dosyasının 202 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.

Arkadaşlar kolay gelsin

Görme engelliler için gönüllü olarak bir site yapmaya çalışıyorum

örnek olarak ta http://getem.boun.edu.tr/ sitesini yapmaya çalışıyorum

vangetem.com sitesini yapmaya çalışıyorum

sizden ricam bu sitede kullanılan eklentiler hangileri ve eserlerin olduğu katalog bölümünde kullanılan filtreleme hangisi.

ayrıca siteye eklenen indirme linkini sadece üyeler görebiliyor bunu ben bizim sitede nasıl yapabilirim

yardımlarınızı bekliyorum

teşekkürler

Temel Bilgiler
Destek Kategorisi
Drupal Sürümleri:
Gönderi Bilgileri
nubarsefa@gmail.com 08.01.2016 - 21:14

Merhaba,

http://getem.boun.edu.tr veya herhangi bir Drupal sitesinde kullanılan eklentileri öğrenmek için http://www.drupalxray.com sitesini kullanabilirsiniz (belirtilen sitenin eklentileri için buraya tıklayın lütfen). 100% güvenilir ve başarılı mıdır bilmiyorum ama en azından genel bir eklenti listesi sunacaktır.

Katalog (http://getem.boun.edu.tr/?q=katalog) bölümünde ise Views exposed filters kullanılmış. Views ile oluşturduğunuz gösterime eklediğiniz filtreleri kullanıcılara açık hale getirerek benzer bir filtreleme yapabilirsiniz. Bunun için ilgili filtre ayarlarından "Expose this filter to visitors, to allow them to change it" seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Better Exposed Filters eklentisini kurarak seçenek ve olanakları artırabilirsiniz.

İçerikleri yalnızca belli rollerdeki üyelere gösterme vb.ni Kişiler > İzinler (siteadresi.com/admin/people/permissions) bölümünden rollere göre izinler atayarak yapabilirsiniz. Belirttiğiniz indirme linkinin yapısını bilmiyorum ama file field ile yapılmıştır muhtemelen. Böyleyse Field Permissions eklentisini kurarak bu alana özel izin ayarları yapabilirsiniz.

Başarılar.

Gönderi Bilgileri
Ergun K. kullanıcısının resmi Ergun K. 09.01.2016 - 10:31

teşekkür ederim 

çok faydalı anlatımınız olmuş

Gönderi Bilgileri
nubarsefa@gmail.com 10.01.2016 - 19:04