colorbox eklentisini çalıştıramadım

Hata mesajı

Deprecated function: views_php_handler_field->pre_render() (/var/www/html/drupalturkiye.org/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc dosyasının 202 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.

Merhabalar,

https://www.drupal.org/project/colorbox adresinden eklentiyi indirdim Libraries eklentisine gereksinim duyuyormuş onuda yükledim ikisinide etkinleştirdim sonra sites/all/libraries dizinini oluşturdum içine https://codeload.github.com/jackmoore/colorbox/zip/1.x adresindeki dosyayı açıp  attım (sanırım bu dosya jquery kütüphanesi) ve adını colorbox olarak değiştirdim içerikt ürlerinden image fieldimin görünümünü colorbox yaptım ama resme tıklayında direk resimin urlsini açıyor yani eklenti çalışmıyor sizce nerede hata yapıyorum youtubede yabancı videolara baktım ama hepsi drush filan kullanarak kurulum yapıyor ben çıkamadım bu işin içinden?

Etiketler:
colorbox, libraries
Temel Bilgiler
Drupal Sürümleri:
Gönderi Bilgileri
veli33 03.12.2015 - 23:49

Önce durum raporundan Colorbox'ın doğru olarak kurulup kurulmadığını kontrol edin. Düzgün ve sorunsuz bir biçimde kurup ayarladığınızdan eminseniz, görseli çevreleyen a etiketinin CSS class'larında Colorbox class'larının olup olmadığına bakın. Bunlarda sorun yoksa, siteyi incelemeden bir çözüm önermek zor.
 

Gönderi Bilgileri
Ergun K. kullanıcısının resmi Ergun K. 10.12.2015 - 09:27