Domain adındaki kelimede bile Google'da indexlenme problemi

Hata mesajı

Deprecated function: views_php_handler_field->pre_render() (/var/www/html/drupalturkiye.org/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc dosyasının 202 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.

Merhaba arkadaşlar drupalda daha yeniyim ve ilk web sitemi yaptım ancak domain adında bile googlede index alamıyor sıteyi yapalı 2 - 3 ay aluyor fakat sitenın kendi adında arama yapınca googlede hiç görünmüyor sitenin adresı bu http://efhmerides.net/    aradığm kelime efhmerides yardımlarınız için şimdiden teşekkur ederim

Etiketler:
SEO, Drupal SEO
Temel Bilgiler
Destek Kategorisi
Drupal Sürümleri:
Gönderi Bilgileri
corcev 09.04.2015 - 17:15

Merhaba,

Aslında bu soru Drupal değil SEO ile ilgili; ancak Drupal tabanlı bir site olması nedeniyle yanıt verilebilir:

Google translate beni yanıltmıyorsa, "efhmerides"in Türkçesi "gazeteler" ve siteniz Yunan gazetelerini listeleyen bir site.

SEO bağlamında biraz araştırma/inceleme yaptım sitenize ilişkin ve gördüm ki Google epeyce sayfanızı index'lemiş ama sitenizde Google'ın sizi ön sıralara taşımak hatta arama sonuçlarında göstermek isteyebileceği nicelik ve nitelikte içerik yok. Ayrıca "gazeteler" hem çok genel, "generic keyword" sayılabilecek bir anahtar sözcük hem de sitenizde yalnızca menülerde ve her sayfada 1-2 adet yer alıyor. Bu konuda yapabileceğiniz ve yapmanız gereken birçok şey var ve Google'da bunlara (SEO) ilişkin sayısız kaynak bulabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Gönderi Bilgileri
Ergun K. kullanıcısının resmi Ergun K. 09.04.2015 - 19:15

Cevabınız için teşekkür ederim

Gönderi Bilgileri
corcev 10.04.2015 - 12:15