İçerik Yönlendirmesi

Hata mesajı

Deprecated function: views_php_handler_field->pre_render() (/var/www/html/drupalturkiye.org/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc dosyasının 202 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.

Merhabalar,

Sitedeki çalışmalarım sonlanmak üzere. Son olarak Ziyaretçi Defteri üzerinde çalışıyorum. Bu hususta eklenti kurmak yerine içerik türü ile ziyaretçi defteri ihtitacımı karşıladım. Fakat içerik eklediğimde Kaydet butonuna bastığımda url'nin o içeriğe değil de istediğim bir sayfaya gitmesini bir türlü ayalayamadım. Bu konuda yardımlarınızı rica ederim.

Yaptığım şeyi kısaca özetleyeyim;

Ziyaretçi defteri adında bir içerik türü oluşturdum.  Title alanını "İsiminiz" olarak, Body alanını da "mesajınız" olarak belirledim. 
Views ile bu içerik türünü alt alta bir sayfada görünecek şekilde ayarladım. 
Qucik Tab eklentisi ile bu içerik türünü sağ taraftaki bloktan direk eklenebilecek şekilde ayarladım.
Bu içerik türünü üye olmayan kullanıcılara sadece ekleyebilecek şekilde ayarladım. 
Buraya kadar mükemmel oldu. Ekstra bir eklentiye gerek duymadan ziyaretçi defterini oluşturdum.

Fakat buradan sonraki sıkıntımı üst kısımda belirttim. "İsminiz" ve "Mesajınız" kısmını doldurduktan sonra kaydet butonuna basınca yine aynı sayfaya gelsin istiyorum. Ama yapamadım bir türü. 

Kontrol etmek isteyen arkadaşlar olur ise;
http://www.caglacapa.com/ziyaretcidefteri

Temel Bilgiler
Destek Kategorisi
Drupal Sürümleri:
İlgili Eklentiler
Tema:
Gönderi Bilgileri
Hkndmrc 23.03.2015 - 21:57

Merhaba,

Drupal'da bu gibi işler için Rules eklentisi kullanılır genel olarak. İlgili içerik türü kaydedildiğinde (oluşturulduğunda) istediğiniz sayfaya yönlendirme yapacak bir rule oluşturarak sorunu çözebilirsiniz. İngilizceniz yeterliyse, nette yazılı ve görsel çok fazla kaynak var Rules hakkında. Çok temel ve yararlı bir eklentidir; öğrenmenizi öneririm.

İyi çalışmalar.

Gönderi Bilgileri
Ergun K. kullanıcısının resmi Ergun K. 24.03.2015 - 10:15