Harici javascript ekleme

Hata mesajı

Deprecated function: views_php_handler_field->pre_render() (/var/www/html/drupalturkiye.org/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc dosyasının 202 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.

Merhabalar, bir projenin ana sayfası için views ile bir görünüm oluşturdum. Bu görünüm için farklı bir tpl.php dosyası oluşturdum. buraya kadar herhangi bir sıkıntım yok. Fakat bu views sayfası için özel bir görünüm yapmak istiyorum, codropstan aldığım bir jquery dosyam var, bu dosyayı sadece bu görünüm için nasıl uygulayabilirim?

Yada şöylede anlatabilirsiniz, drupalturkiye.org sitesindeki DRUPAL-DERSLER-EKLENTİLER-TEMAL-DESTEK-SSS için yapmış olduğunuz menu için sanırım bir javascript kullanmşsınız. Bunu bu tamaya nasıl uyguladınız?

Temel Bilgiler
Destek Kategorisi
Drupal Sürümleri:
Gönderi Bilgileri
fuatinan 16.02.2015 - 20:47

Merhaba,

template.php'ye bir preprocess fonksiyonu ekleyip (ya da varsa uygun birine ek yaparak), ilgili view için JS ekleyen bir drupal_add_js fonksiyonu yazarak sorunu çözebilirsiniz.

drupalturkiye.org'un desktop ana menüsünde JS yok; yalnızca CSS3 kullanıldı. Mobil/responsive menü için ise bir eklenti kullanıldı ancak çeşitli sorunlar oluşturduğu için ilk fırsatta başka bir yöntemle yeniden geliştirilecek.

İyi çalışmalar.

Gönderi Bilgileri
Ergun K. kullanıcısının resmi Ergun K. 17.02.2015 - 00:03