Kitap içerik türünün ağırlık aralığını artırma

Hata mesajı

Deprecated function: views_php_handler_field->pre_render() (/var/www/html/drupalturkiye.org/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc dosyasının 202 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.

Merhaba arkadaşlar. kitap içerik türünde yani bir kitap oluşturdum ve alt sayfa eklemeye başladım.bilindiği üzere içeriğin ağırlık ayarına göre o sayfanın alttamı veya üstemi göneceğini ayarlıyoruz.benim sorunum şu;yaklaşık 70 tane alt sayfa eklemem lazım ama ağırlık ayarı 15 ve -15 aralığında oldğu için 30 tane sıralama veriyor. bu ağırlık aralığını örneğin 50 ve -50 gibi artılara bilirmiyiz.şimdiden teşekkür ederim.

bu arada bu benim ilk yazım site kurucularına,yöneticilerine ve gönüllü destek verenlere hayırlı olsun.Allah utandırmasın.

Temel Bilgiler
Destek Kategorisi
Drupal Sürümleri:
Gönderi Bilgileri
yyyakisir 12.04.2014 - 08:43

Merhaba. DrupalTurkiye.org'a hoşgeldiniz. Olumlu düşünce ve dilekleriniz için teşekkürler.

Sorunuza gelince: Satır ağırlıklarını gizleyip sürükle-bırak yöntemiyle sıralamanızı öneririm; ağırlıklar kafa karıştırıcı olabilir. Siz içeriği oluşturup sürükle-bırak yöntemiyle sıralayın, Drupal ağırlıklar kısmını halleder.

Gönderi Bilgileri
Ergun K. kullanıcısının resmi Ergun K. 12.04.2014 - 14:26

Sürükle bırak sayfasına nereden ulaşa bilirim

Gönderi Bilgileri
yyyakisir 14.04.2014 - 08:20

buldum.bilmeyenler için anlatim; kitap ana sayfasında > düzenle > ana hat > Anahat özelliğiyle, Kitap hiyerarşisine sayfa ekleyebilir ve sayfaların hiyerarşi içindeki yerlerini değiştirebilir veya tüm kitabın sıralamasını değiştirebilirsiniz. linklerinden yapabilirsiniz

Gönderi Bilgileri
yyyakisir 14.04.2014 - 12:22