Resim Link.Hk.

Hata mesajı

Deprecated function: views_php_handler_field->pre_render() (/var/www/html/drupalturkiye.org/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc dosyasının 202 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.

Selamlar sitede o kadar aradım ama bulamadım. Ben yazılarımda resimlinki  yerleştirip göxtermek istiyorum ama bir türlü beceremedim. Örneğin orjinler kısmında bir at hk. yazılar var ve o atın resmide olsun istiyorum. imageshack linki yani. Bu linki koyacak bir IMG falan yok sitemdeki yazı bölümlerinde onuda nasıl yapabilirim aaba.. Teşekkürler.

 

http://bayganyan.blogspot.com.tr/2013/12/bilgin.html adresinden inceleyebilirsiniz.

Temel Bilgiler
Destek Kategorisi
Gönderi Bilgileri
turgayssl 13.02.2014 - 19:03

Verdiğiniz bağlantı Blogger tabanlı bir siteye ait; profilinizdeki siteden mi bahsediyorsunuz, yanlış bir bağlantı mı verdiniz acaba?

Gönderi Bilgileri
Ergun K. kullanıcısının resmi Ergun K. 13.02.2014 - 22:09

Blogger i örnek olarak verdim o da benim sitem zaten..

Profilimdeki site drupalden kuruldu, tabiki ondan bahsediyorum..

Lütfen biraz acil cevaplarsanız sevinirim kaç gün oldu siteyi tamamlayamadım hala.. teşekkürler şimdiden.

Gönderi Bilgileri
turgayssl 14.02.2014 - 17:57

Eğer görselleri doğrudan yükleyip içeriğe eklemek istiyorsanız, içerik türünüze bir Image alanı ekleyin.

Dış kaynaklı görselleri sitenize eklemeden göstermek (hotlink) istiyorsanız Media ve Remote Stream Wrapper eklentilerini kurup gerekli ayarları yapmalısınız. Ancak hem hotlink sakıncalı ve pek doğru olmayan bir durum hem de bu eklentiyi denediğimde hatalarla karşılaştım; o yüzden önermiyorum.

Dış kaynaklı görselleri adreslerini (URL) girip kendi sitenize kopyalayarak kullanmak istiyorsanız; Imagecache External, Emfield, Media + Media Internet Sources gibi seçenekleri deneyebilirsiniz.

Gönderi Bilgileri
Ergun K. kullanıcısının resmi Ergun K. 14.02.2014 - 20:30