Views ile metatag bloğu

Hata mesajı

Deprecated function: views_php_handler_field->pre_render() (/var/www/html/drupalturkiye.org/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc dosyasının 202 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.

Ben views ile sayfaya meta tag ile ekledidiğim anahtar kelimeleri göstermek istiyorum. Nasıl yapacağımı bulamadım views içerisinden bunları bir alanda göstermek için bir yol bulamadım, yapılabilir mi? Yada başka bir yöntemle nasıl yapabilirim?

Etiketler:
metatag, views
Temel Bilgiler
Destek Kategorisi
Drupal Sürümleri:
İlgili Eklentiler
Gönderi Bilgileri
fuatinan 17.01.2014 - 17:37

Views ile oluşturulmuş sayfalara Metatag eklentisi ile meta tag eklemek olanaklı ama Views ya da başka bir eklenti ile ilgili içeriğe ait meta tag'leri gösterme konusunda kolay bir çözüm bulamadım. Programatik olarak yapılabilir tabii; araştırmak gerek.

Bunu yapmak istemenizin nedeni girilmiş meta tag'leri aynı zamanda sayfa içinde standart tag (etiket/keyword) olarak kullanmaksa, bunu ters yönden giderek yapmanızı öneririm. Metatag eklentisi ile içeriğe ait etiketleri meta tag / keywords olarak ekleyebilirsiniz.

Gönderi Bilgileri
Ergun K. kullanıcısının resmi Ergun K. 18.01.2014 - 00:04

Hocam bunu istememin nedeni diğer kullanıcıların girdikleri içeriklere otomotik olarak meta tag eklemek, bu alana kullanıcıların müdahele etmesini istemiyorum. Dolayısıyla detaylı bir anlatıma ihtiyacım var.

Gönderi Bilgileri
fuatinan 18.01.2014 - 19:47

Bu arada hocam, bir sayfa olarak olsaydı evet views ile kolayca halledilebilirdi fakat benim istediğim düğümde kullanabileceğim bir blok.

Gönderi Bilgileri
fuatinan 18.01.2014 - 19:49

Neye göre otomatik? Neyi ölçü ya da veri olarak alıp ekleyecek Metatag?

Önerim şu:

Kullanıcılara etiket girme izni verin, Metatag ayarlarından da bu etiketleri keyword olarak ekleyin. Bu etiket alanını da ister gizleyin ister CSS ile biçimlendirin ister Views ile block olarak ilgili içerikte istediğiniz biçimde gösterin.

Gönderi Bilgileri
Ergun K. kullanıcısının resmi Ergun K. 18.01.2014 - 19:58

İsterseniz Sohbet bölümüne gelin, daha hızlı yazışalım:

http://www.drupalturkiye.org/sohbet

Gönderi Bilgileri
Ergun K. kullanıcısının resmi Ergun K. 18.01.2014 - 20:03