Drupal.org Drupal 7'ye Yükseltildi

Hata mesajı

Deprecated function: _menu_load_objects() (/var/www/html/drupalturkiye.org/includes/menu.inc dosyasının 579 satırı) içinde The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls.
Drupal.org Drupal 7'ye Yükseltildi

Drupal.org sitesinin sürüm yükseltme çalışmaları tamamlandı ve site Drupal 7'ye yükseltildi.  İşlev ve görünümde büyük değişiklikler yapmadan düz bir yükseltmenin amaçlandığı süreçte sitenin kodlaması büyük ölçüde geliştirildi. Bununla birlikte, bazı şeyler değiştirildi. Değişikliklerin ayrıntılarını görmek için: Drupal.org D7 F.A.Q.

Drupal 7'e geçiş site yöneticilerine yeni özellikler geliştirmede daha fazla esneklik sağlarken, bazı sayfalarda da önemli performans gelişmeleri olacak.

Sitede çalışmalar -şu an için- tümden tamamlanmış değil. Sürüm yükseletme sürecinden etkilenen, kısıtlanan, devre dışı bırakılan özellik ve bölümler de zamanla normal durumlarına döndürülecek.

Sitede sıra dışı bir durum ya da hatayla karşılaşırsanız lütfen önce Drupal.org D7 F.A.Q. sayfasını inceleyin. Gördüğünüz amaçlanan bir değişiklik olabilir. Eğer bir hata bulduğunuzdan eminseniz, raporlamak için lütfen D7 upgrade QA queue sayfasını kullanın.