Omega | Drupal Temaları

Hata mesajı

Deprecated function: _menu_load_objects() (/var/www/html/drupalturkiye.org/includes/menu.inc dosyasının 579 satırı) içinde The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls.
Omega

Omega 4

Omega 4, tema üzerinde kullanıcı arayüzü yerine kod üzerinden tam denetim sağlamak isteyen tema tasarımcıları için bir temel tema çerçevesidir. Eğer kullanıcı arayüzüne bağımlıysanız Omega 3.x kullanmaya devam edebilirsiniz.

Omega 3

Omega 3, büyük ölçüde yapılandırılabilir bir HTML5/960 grid temel temadır. Her bölge grubu(zone) "önce içerik(content first)" düzen için yapılandırılabilir, istendiği zaman gizlenebilir ve her bölge(region) devre dışı bırakılabilir, yeniden boyutlandırabilir ve uygun gördüğünüz her biçimde yerleştirilebilir.

Omega 3 en çok temalarını kullanıcı arayüzü üzerinden oluşturmayı yeğleyenler için uygundur. Temanın düzeni(layout) tema ayarları üzerinden düzenlenebilir ve sonra Delta ve Context eklentileriyle tümleşme(entegrasyon) yoluyla bağlamsal olarak değiştirilebilir.

Tema Bilgileri
Tema: 
Drupal Sürümleri: