Kayıt Formunu Düzenleme

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_field->pre_render() (/var/www/html/drupalturkiye.org/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc dosyasının 202 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Deprecated function: _menu_load_objects() (/var/www/html/drupalturkiye.org/includes/menu.inc dosyasının 579 satırı) içinde The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls.

Hepinize kolay gelsin

Bir anket sitesi yapacağım. Siteye kayıt olamalarını istemiyorum. Üyelik formunu düzenleme imkanımız varmı... Kayıt alanından e-mail ve kullanıcı adını kaldırmak istiyorum. Sitede oy kullanacak belli bir kullanıcı grubuna her bireye farklı birkod vererek siteye giriş yaptırmak istiyorum. Kayıt formu yerine önceden kayıtlı ve sadece bir kod ile giriş yapabilceği bir sistem ayarlanabilir mi;

Temel Bilgiler
Drupal Sürümleri:
Gönderi Bilgileri
insidi70 10.03.2017 - 09:56

Merhaba,

Başka hazır eklentilerle, özel eklenti geliştirerek ya da diğer yöntemlerle de yapılabilir ama en kolayı "Access code" eklentisini kullanmak olur sanırım. Tabii önceden kullanıcılar ve kodları oluşturmanız gerekir.

İyi çalışmalar.

Gönderi Bilgileri
Mediasaur kullanıcısının resmi Mediasaur 10.03.2017 - 13:37

Teşekkürler access code tam istediğim gibi çalışıyor. Şöyle bir sorunum daha var excel veya txt gibi dosyalarındaki kullanıcıların bilgilerini ve üreteceğimiz access codunu veri tabanına ekleyebileceğimiz bir modülü var mı?

Gönderi Bilgileri
insidi70 10.03.2017 - 16:59

Feeds, Feed Import vb. eklentilerle yapabilirsiniz.
 

Gönderi Bilgileri
Mediasaur kullanıcısının resmi Mediasaur 10.03.2017 - 17:18